Nadaj z nami paczkę do dowolnego miejsca w Europie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów biznesowych i indywidualnych, oferujemy wysyłkę paczek do dowolnego miejsca w Europie. Współpraca z Europaczką to szereg zalet. Przesyłki nadajesz za pomocą naszej strony internetowej z dowolnego miejsca. To banalnie proste. Podajesz niezbędne informacje w naszym Portalu Wysyłkowym, otrzymujesz numer referencyjny, a następnie dostarczasz do nas paczkę (osobiście, za pośrednictwem operatora pocztowego lub firmy kurierskiej) i gotowe. My zadbamy o resztę!

Niezależnie od tego, do jakiego kraju w Europie chcesz nadać przesyłkę, korzystając z naszych usług, zyskujesz gwarancję obsługi na najwyższym poziomie, korzystnej ceny oraz szybkiej realizacji zlecenia.

Szybkie i bezpieczne przesyłki na terenie całej Europy

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo przesyłki i szybki czas doręczenia paczki dla naszych Klientów, dlatego dbamy o to, aby wszystkie przesyłki dotarły w wyznaczone miejsce bez uszkodzenia w możliwie jak najkrótszym czasie. Wysyłając paczkę z Europaczką, masz możliwość śledzenia jej na każdym etapie transportu. Dzięki temu zyskujesz całkowitą kontrolę nad swoim zleceniem. Oprócz możliwości śledzenia wyślemy do Ciebie powiadomienie na poszczególnych etapach realizacji zamówienia. Szybkie i bezpieczne przesyłki na terenie całej Europy nie byłyby możliwe, gdyby nie stosowanie nowoczesnych rozwiązań.

Pokażemy Ci, jak poprawnie przygotować paczkę, aby bezpiecznie dotarła na miejsce. Podpowiemy, co jest dopuszczalne, czego i jak nie należy przesyłać, na co zwrócić uwagę. Nadanie paczki jest bardzo proste. Potrzeba tylko kilku kroków, aby otrzymać numer referencyjny przesyłki, by móc nam ją dostarczyć. Ponadto możesz skorzystać z naszego cennika i sprawdzić, ile zapłacisz za wysyłkę. Wystarczy, że wybierzesz docelowy kraj doręczenia.

Dlaczego warto zaufać Europaczce?

Mamy wieloletnie doświadczenie w wysyłaniu paczek międzynarodowych. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do przedsiębiorców, którzy regularnie nadają przesyłki zagraniczne, ale także do Klientów prywatnych, którzy muszą przesłać paczkę międzynarodową. Zaufało nam już tysiące Klientów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, współpracujemy ze znanymi i najlepszymi operatorami logistycznymi, korzystamy z najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych, aby zapewnić atrakcyjną cenę wysyłki, łatwość nadawania paczki, ochronę przesyłki oraz ekspresowy czas realizacji zamówienia.

Twoja przesyłka jest z nami w pełni bezpieczna na każdym etapie realizacji zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie od momentu nadania paczki aż do jej dostarczenia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań masz kontrolę nad realizacją zlecenia, wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka i kiedy dotrze do adresata.

Jeżeli masz jakieś pytania związane z międzynarodową przesyłką paczek, skontaktuj się z nami, udzielimy Ci wszystkich najważniejszych informacji.

Opinie Europaczka.pl – cieszymy się najlepszymi od lat!

Zadowolone grono naszych Klientów cały czas się powiększa. Cieszymy się dobrą opinią już od wielu lat. Nasze doświadczenie przekładamy na pełen profesjonalizm i najwyższą jakość realizacji zleceń oraz obsługi. Klienci biznesowi i indywidualni, którzy skorzystali z naszej oferty, cenią sobie przede wszystkim:

  • indywidualne podejście do każdego zlecenia
  • obsługę klienta na wysokim poziomie
  • możliwość skorzystania z szerokiej oferty międzynarodowych usług kurierskich za pomocą naszego Portalu Wysyłkowego, który jest częścią naszej strony internetowej
  • możliwość wyboru operatora logistycznego spośród znanych i polecanych firm
  • atrakcyjne ceny wysyłki do każdego miejsca w Europie
  • możliwość skorzystania z prostego kalkulatora cen przesyłek
  • bezpieczeństwo i możliwość ubezpieczenia zawartości paczki
  • możliwie szybką realizację zamówienia i dostarczenie przesyłek na czas
  • możliwość śledzenia paczki na każdym etapie realizacji zlecenia
  • proste i szybkie nadanie paczki z dowolnego miejsca.