Przesyłki kurierskie na Litwę

Przesyłki na Litwę wysyłane są niezwykle często. Państwo leży blisko Polski, więc usługa ta jest stosunkowo tania i szybka. Wystarczy ok. 4 dni, aby paczka została dostarczona do adresata, a przesyłki firmowe mogą dojść jeszcze szybciej.

Cena przesyłek na Litwę jest stosunkowo tania i porównywalna z naszymi krajowymi ofertami. Wycena zależy od wielkości i wagi paczki.

 kurier do Litwy – jak najlepiej zapakować przesyłkę?

Aby Państwa produkty dotarły do adresata w nienaruszonym stanie, paczka musi być odpowiednio przygotowana. Dobrze zaklejony, twardy karton oraz zabezpieczenie produktu wewnątrz, zminimalizują ryzyko uszkodzenia zagranicznej przesyłki w trakcie dostarczenia.

Więcej na: https://www.europaczka.pl/pakowanie/.

Co możesz wysłać kurierem na Litwę?

Przesyłki na Litwę wymagają zapoznania się z przepisami przewozowymi. Niedozwolone jest przesyłanie broni, amunicji, a nawet militariów kolekcjonerskich. Litwa zabrania wwożenia na swój teren żywych, a nawet wypchanych zwierząt, w tym trofeów myśliwskich. Niedozwolone są produkty pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, w tym jaj, ikry, futer.  Specjalnego pozwolenia wymaga przesyłka biżuterii, szczególnie jeśli to antyki. Zabronione są leki, narkotyki, produkty podrabiane, przedmioty określane, jako niemoralne. Trudności może sprawić także przesłanie replik sprzętu wojskowego. Lista produktów niedozwolonych dostępna jest w naszym regulaminie.

Cennik przesyłek na Litwę:

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
1,553,15
357,95
562,75
1067,55
1572,35
2077,15
2581,95
3086,75

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 4 – 7 dni roboczych

Wymiary:  Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych). Liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.