Przesyłki kurierskie do Finlandii

Kraje skandynawskie cieszą się dużą popularnością wśród Polaków. Coraz więcej osób wybiera Finlandię jako miejsce pracy i życia. Rośnie więc zapotrzebowanie na wysyłanie paczek do tego kraju. Dlatego zrobiliśmy wszystko, aby stać się dobrym partnerem do realizowania zagranicznych przesyłek kurierskich.

Koszty naszych usług zależą od wagi przesyłki oraz powinny spełniać warunki wysyłki wyszczególnione w na naszej stronie https://www.europaczka.pl/pakowanie/

Paczka do Finlandii – jak ją przygotować do wysyłki?

Finlandia leży daleko od Polski. Aby więc przesyłka dotarła na miejsce nieuszkodzona, paczka musi być odpowiednio zapakowana. Dobrze zaklejony, twardy karton oraz dodatkowe zabezpieczenie produktu wewnątrz to podstawa. Trzeba zminimalizować ewentualne wstrząsy przesyłki podczas niełatwej drogi do odbiorcy. Najlepiej sprawdzi się folia bąbelkowa, gazety itd. Nie zaleca się łączenia kilku kartonów w jedną paczkę.

Kurier do Finlandii – niektórych rzeczy nie wyślesz

Do Finlandii zazwyczaj wysyłane są przesyłki biznesowe oraz paczki od rodziny. Należy jednak pamiętać, że do Finlandii nie można wysyłać produktów zakazanych, do których należą narkotyki, substancje łatwopalne oraz broń, a także produktów z ograniczonym pozwoleniem do przewozu. Na liście tej znajdują się między innymi alkohole, wyroby z kości słoniowej. Lista towarów wyłączonych z przewozu dostępna jest na naszej stronie internetowej w zakładce Regulamin, pkt. III.

Cennik przesyłek do Finlandii:

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
1,555,09
359,89
564,69
1069,49
1574,29
2079,09
2583,89
3088,69

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%
Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 5 – 7 dni roboczych* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Wymiary:  Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych) – liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.