Paczki i przesyłki zagraniczne do Hiszpanii – cennik

Hiszpania zachwyca pogodą, kulturą, jedzeniem i przyjemnym dla ucha językiem. A ponieważ Polacy uczą się hiszpańskiego bardzo szybko, nic dziwnego, że wielu naszych rodaków decyduje się zamienić nasze pola malowane “zbożem rozmaitym” na hiszpańskie słońce i sangrie. Obecnie w Hiszpanii mieszka około 140 tysięcy Polaków! Lecz nawet w pięknej Hiszpanii zdarza się zatęsknić za polskimi produktami. Dlatego sporo osób wysyła paczki biznesowe do swoich hiszpańskich kontrahentów oraz prywatne do rodziny i znajomych, którzy zdecydowali się na emigrację na Południe Europy.

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
1,562,26
367,06
571,86
1076,66
1581,46
2086,26
2591,06
3095,86

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 3 – 6 dni roboczych

Uwaga: Nie realizujemy zleceń pod następujące kody pocztowe:
Baleary: 07000-07999,
Wyspy Kanaryjskie: 35000-35999, 38000-38999

Wymiary:  Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych). Liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.

 

Koszty wysyłki do Hiszpanii

Jakie są koszty wysyłki paczki do Hiszpanii? Cennik zaczyna się od 54,26 zł + VAT za przesyłkę do 1kg. Maksymalna waga paczki nie powinna przekroczyć 30 kg. Jeżeli planujemy nadanie przesyłki do Hiszpanii, warto zdecydować się na wysłanie większej ilości produktów – ponieważ im większa masa paczki, tym korzystniejsze ceny. Przykładowo za wspomniane 30 kg zapłacimy 99,96 zł + VAT. Na uwagę zasługuje również termin dostarczenia przesyłki, który wynosi od 3 do 6 dni od momentu nadania paczki.

W naszej firmie udowadniamy Klientom, że wyrażenia “dobry i tani” mogą iść w parze. Doskonale świadczą o tym ceny naszych przesyłek, a także pozytywne opinie naszych dotychczasowych Klientów. Oprócz tego korzystając z naszej oferty, możesz sprawić, że Twoja przesyłka do Hiszpanii będzie jeszcze tańsza! W Europaczce oferujemy naszym Klientom możliwość wysyłki paczki zbiorczej do naszej sortowni, co pozwala na znaczne obniżenie całkowitych kosztów związanych z wysyłką.

Wymiary przesyłki

Pakując przesyłkę, pamiętajmy o tym, że paczka musi mieć odpowiednie wymiary. Objętość wolumetryczna przesyłki powinna wynosić minimum 15cm x 11cm x 1cm i maksimum 120cm x 60cm x 60cm. Zanim wyślesz paczkę za granicę, upewnij się również, czy na pewno obsługujemy wybrany przez Ciebie kierunek.

Polecany tani kurier do Hiszpanii

Żeby Twoja paczka dotarła do Hiszpanii w nienaruszonym stanie, niezbędny jest oczywiście wybór kuriera. Zostaw to nam! Jako firma pośrednicząca, dołożymy wszelkich starań, by Twoja przesyłka do Hiszpanii trafiła w dobre ręce. W Europaczce współpracujemy z najlepszymi firmami w Europie, dzięki czemu korzystając z naszych usług zyskujesz pewność, że paczka dotrze na miejsce przeznaczenia szybko oraz w idealnym stanie.

Samodzielne znalezienie kuriera obsługującego przesyłki międzynarodowe w przystępnej cenie często wiąże się ze sporym ryzykiem, dlatego warto skorzystać z naszej oferty. Dzięki doświadczeniu w obsłudze paczek i przesyłek międzynarodowych doskonale wiemy, który tani kurier najlepiej spełni oczekiwania naszych Klientów. Poza tym korzystanie z naszych usług jest całkowicie bezpieczne, ponieważ zarówno Ty, jak i odbiorca możecie na bieżąco śledzić położenie przesyłki!