Przewóz paczek do Anglii – cennik

Szukasz usług, które nie tylko wyróżniają się niskimi kosztami, ale również gwarantują wysoką jakość? Doskonale się składa – oferowany przez nas tani kurier międzynarodowy zdecydowanie spełnia te warunki.

Przesyłka do Anglii – znajdź taniego kuriera

Na tej stronie oferujemy przewóz przesyłek do Anglii. Dzięki temu, że nasze usługi są tak uniwersalne, z powodzeniem może z nami współpracować zarówno osoba prywatna, jak i różnej wielkości firma. Niezależnie od tego, czy wysyłasz paczki z Polski do Anglii do rodziny czy może raczej realizujesz zamówienie od Klienta zza granicy – w obu tych przypadkach na pewno przypadnie Ci do gustu nasz cennik oraz wysoka jakość usług.

Przed złożeniem zamówienia na tanie przesyłki kurierskie do Anglii zachęcamy do zapoznania się z cennikiem oraz upewnienia się, czy realizujemy nasze usługi pod Twój kod pocztowy. Prosimy mieć również na uwadze, iż waga wysłanego pakunku nie może być większa niż 30 kg. Jeżeli jednak chodzi o ilość – z powodzeniem oferujemy przewóz paczek o dowolnej liczbie.

Szybki kurier – przesyłka do Szkocji

Interesują Cię przesyłki realizowane do Szkocji? Nic prostszego! Twoja paczka dotrze do Szkocji szybko, sprawnie i bezpiecznie – wystarczy, że skorzystasz z naszych usług. Niezależnie od tego, czy nadajesz paczki do osób prywatnych, czy też na adres firmy w Szkocji, możesz zrobić to naprawdę sprawnie, wygodnie i tanio. Wystarczy spojrzeć na nasz cennik, aby przekonać się, że paczka do Szkocji wcale nie musi być droga.

Naszym Klientom proponujemy usługę, jaką jest kurier do Szkocji. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi przewoźnikami, dlatego jakość oferowanych usług jest zawsze na najwyższym poziomie, a każda przesyłka dociera pod wybrany adres w Szkocji sprawnie i na czas. 

Pamiętaj, że przesyłka, którą kurier ma dostarczyć za naszym pośrednictwem do Szkocji, nie może ważyć więcej niż 30 kg. Sama ilość nadawanych przesyłek pozostaje nieograniczona!

Paczka do Walii, Twój kurier do Walii

Przesyłki do Walii to nasza specjalność! Sprawny, bezpieczny transport oraz atrakcyjna cena usługi kurierskiej to dwie rzeczy, które z powodzeniem łączymy. Jeśli więc oczekujesz, że Twoja paczka do Walii dotrze pod wskazany adres bez żadnych przeszkód i w naprawdę dobrej cenie – jesteś we właściwym miejscu!

Każdy kurier, z którym współpracujemy w zakresie realizacji przesyłek do Walii, to renomowany, międzynarodowy operator logistyczny. W ten sposób zyskujesz pewność, że Twoja paczka do Walii jest w naprawdę dobrych rękach. 

Paczki do Walii w większej ilości? To nie kłopot! Przesyłka nadawana jednorazowo, a może regularna wysyłka paczek do Walii? Tutaj nasz tani kurier także Cię nie zawiedzie! Istotne jest jedynie, aby pojedyncza przesyłka do Walii nie ważyła więcej niż 30 kg. Im cięższa przesyłka, tym wyższa cena usługi, ale to wciąż wyjątkowo atrakcyjny cennik. Przekonaj się!

Kurier do Irlandii Północnej – paczki i przesyłki

Twoja paczka do Irlandii Północnej wcale nie musi dużo kosztować. Sprawdź nasz cennik i przekonaj się, jak tani jest nasz kurier do Irlandii Północnej. Wysyłaj paczki, dokąd chcesz i w ilości, jakiej chcesz – przesyłki do Irlandii Północnej o najmniejszej wadze, tj. do 1 kg, to nieco ponad 50 zł netto. Twoja paczka waży więcej? Koszt nadania do Irlandii Północnej paczki 30 – kilogramowej nie przekracza 100 zł netto. Przesyłka do Irlandii Północnej z Europaczką to rozwiązanie, które z pewnością Cię usatysfakcjonuje.

Dostarcz nam swoją paczkę, a nasz kurier dowiezie ją pod wskazany adres w Irlandii Północnej. Twoja przesyłka może również do nas dotrzeć za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poczty – skorzystaj z rozwiązania, które jest dla Ciebie najwygodniejsze. Również dla Twojej wygody przygotowaliśmy system śledzenia przesyłek – w czasie rzeczywistym i z dowolnego miejsca na ziemi sprawdzisz, gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka nadana do Irlandii Północnej.

 

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
152,17
359,41
564,76
1069,94
1575,53
2082,86
2590,90
3099,71

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 3 – 5 dni roboczych

Uwaga: Nie realizujemy zleceń pod następujące kody pocztowe:
BT1-82, BT92-94, BT99, GY1-9, HS1-9, IM1-9, IV1-28, IV 36, IV40-56, IV63,
JE1-4, KA 27-28, KW1-17, PA20-38, PA41-78, PH20-26, PH31-44, PO30-41, ZE1-3

Wymiary:  Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych) – liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.