Paczki i przesyłki kurierskie do Irlandii – cennik

Irlandia od stuleci zachwyca i fascynuje. Nic zatem dziwnego, że pomimo klimatu niezbyt sprzyjającego wypoczynkowi na plaży, wiele osób decyduje się na odwiedzenie tego tajemniczego zakątka świata. Urok irlandzkich miast i bogata historia sprawiają, że spore grono osób postanawia osiąść tam na stałe. Zwłaszcza że irlandzki rynek pracy jest bardzo przyjazny dla cudzoziemców – w tym naszych rodaków. To wszystko sprawia, że wysyłka paczek na trasie Polska – Irlandia cieszy się sporą popularnością.

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
1,566,74
371,54
576,34
1081,14
1585,94
2090,74
2595,54
30100,34

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 5 – 7 dni roboczych* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Wymiary:  Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych) – liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.

 

Koszty przesyłki do Irlandii

Ile musimy zapłacić za wysyłkę do Irlandii? Ceny paczek zaczynają się od 54,26 zł + VAT. Zanim jednak oburzymy się wysoką ceną, warto zauważyć, że jest to kwota za przesyłkę o wadze do 1 kilograma. Maksymalnie do Irlandii możemy wysłać paczkę o wadze 30 kg, a koszt takiej przesyłki wynosi 99,96 zł + VAT. Czas dostarczenia przesyłki liczony od momentu nadania paczki wynosi zaledwie od 5 do maksymalnie 7 dni roboczych.

Zważywszy na to, że paczka do Irlandii musi pokonać bardzo długą drogę, a sam kraj znajduje się na Wyspach Brytyjskich, cena za przesyłkę jest wyjątkowo przystępna! Co więcej, stosunkowo duża maksymalna waga paczki umożliwia przesłanie do Irlandii wielu rzeczy, co sprawia, że jest to oferta idealna zarówno dla osób prywatnych, które na przykład nie chcą zabierać ze sobą nadbagażu, jak i przedsiębiorców.

Kurier do Irlandii – wymiary przesyłki do Irlandii

Przygotowując paczkę do Irlandii, zwróćmy również uwagę na przepisy dotyczące wymiarów. Minimalna objętość wolumetryczna zagranicznej przesyłki nie może wynosić mniej, niż 15cm x 11cm x 1cm, a maksymalna nie więcej, niż 120cm x 60cm x 60cm. Interesuje Cię wysyłka paczek – kurier do Irlandii? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki Europaczce możesz mieć pewność, że Twoja przesyłka dotrze na Wyspy szybko i w idealnym stanie.

Tani kurier do Irlandii

Doskonale wiemy, który kurier do Irlandii jest najlepszy. To sprawia, że współpraca z nami pozwala na zaoszczędzenie nie tylko sporej kwoty, ale także czasu. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, nie musisz martwić się praktycznie o nic. Wystarczy, że zapakujesz przesyłkę, nakleisz na nią numer referencyjny i dostarczysz do nas. My zajmiemy się całą resztą!

Po nadaniu Twojej paczki otrzymasz od nas możliwość śledzenia swojej przesyłki, co jest dodatkowym udogodnieniem. W każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się Twoja paczka. Jeżeli interesuje Cię tania przesyłka do Irlandii, zapoznaj się z naszą ofertą! A jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Sprawdź także pozostałą część oferty EuroPaczka.pl: przesyłki międzynarodowe cennik