Paczka do Danii

Europaczka jest miejscem, w którym każdy może wysłać paczkę do niemal każdego państwa w Unii Europejskiej. Oferowane przez nas przewozy są ekonomicznie atrakcyjne, stosunkowo szybkie i zawsze rzetelnie dostarczone na miejsce, sprawdź też gdzie dostarczamy – cennik przesyłek zagranicznych.

Firma Europaczka realizuje przesyłki kurierskie do Danii, a dzięki wypracowanym procedurom nawet tak daleka wysyłka nie trwa dłużej niż kilka dni. Sam proces nadania paczki jest bardzo prosty.

Cennik przesyłek do Danii:

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
1,555,09
359,89
564,69
1069,49
1574,29
2079,09
2583,89
3088,69

 

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 2 – 5 dni roboczych

Wymiary:  Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych) – liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.

 

Koszt przesyłki do Danii

Cena przesyłki zagranicznej uzależniona jest od jej wagi. Oczywiście najtańsze są lekkie przesyłki o odpowiednich wymiarach. Najdroższe zaś są paczki 30 kg. Dodatkowo, do przesyłek doliczana jest opłata skarbowa – VAT, a mimo wszystko to wciąż konkurencyjna cena w porównaniu z innymi przewoźnikami.

Głównie z uwagi na ilość kilometrów, jakie paczka przemierzy, nie możesz podejść do tematu lekceważąco. Karton do pakowania musi być bowiem możliwie stabilny, a towar wewnątrz dobrze zabezpieczony.

Kurier do Danii – czego nie wyślesz?

Nie wszystkie produkty mogą znaleźć się w przesyłce do Danii. Szczegółowe informacje na temat wysyłki zagranicznej oraz lista towarów wyłączonych z przewozu dostępna jest na naszej stronie internetowej w zakładce Regulamin, pkt. III.

Kurier z Polski do Danii

Jeśli planują Państwo nadać paczkę z Polski do Danii, polecamy skorzystanie z naszych usług. W ten sposób zyskają Państwo pewność, że paczka sprawnie, bezpiecznie i terminowo dotrze pod wskazany duński adres, a cena realizowanej usługi będzie dla Państwa jak najbardziej korzystna.

Współpracując ze sprawdzonymi przewoźnikami, możemy zagwarantować naszym Klientom, wysoki standard usług i naprawdę konkurencyjne ceny. Dodatkowo, system monitorowania przesyłek, jaki udostępniamy Klientom na naszej stronie internetowej, pozwala na swobodne śledzenie przesyłki o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. Europaczka to kurier, któremu mogą Państwo zaufać!

Paczki i przesyłki kurierskie do Danii

Niezależnie od tego, czy nadają Państwo przesyłki prywatne, czy też firmowe, pojedyncze paczki, czy ich większą ilość – w każdym przypadku wybór naszych usług będzie dla Państwa korzystnym rozwiązaniem. Przygotowaliśmy atrakcyjny cennik przesyłek do Danii – niski koszt nadania paczki zaadresowanej na duńskiego odbiorcę nie obciąży Państwa budżetu, a w przypadku przesyłek firmowych wysyłanych na większą skalę – pozwoli skutecznie wzmocnić konkurencyjność biznesu.

Wysyłka kopert i paczek do Danii

Aby Państwa paczka dotarła do Dani sprawnie i w nienaruszonym stanie, koniecznie należy zadbać o jej prawidłowe pakowanie. Dzięki temu ewentualne wstrząsy czy wibracje podczas transportu nie będą stanowiły dla przesyłki żadnego zagrożenia.