Paczka do Danii

Europaczka jest miejscem, w którym każdy może wysłać paczkę do niemal każdego państwa w Unii Europejskiej. Oferowane przez nas przewozy są ekonomicznie atrakcyjne, stosunkowo szybkie i zawsze rzetelnie dostarczone na miejsce, sprawdź też gdzie dostarczamy – cennik przesyłek zagranicznych.

Firma Europaczka realizuje przesyłki kurierskie do Danii, a dzięki wypracowanym procedurom nawet tak daleka wysyłka nie trwa dłużej niż kilka dni. Sam proces nadania paczki jest bardzo prosty.

Koszt przesyłki do Danii

Cena przesyłki zagranicznej uzależniona jest od jej wagi. Oczywiście najtańsze są lekkie przesyłki o odpowiednich wymiarach. Najdroższe zaś są paczki 30 kg. Dodatkowo, do przesyłek doliczana jest opłata skarbowa – VAT, a mimo wszystko to wciąż konkurencyjna cena w porównaniu z innymi przewoźnikami.

Głównie z uwagi na ilość kilometrów, jakie paczka przemierzy, nie możesz podejść do tematu lekceważąco. Karton do pakowania musi być bowiem możliwie stabilny, a towar wewnątrz dobrze zabezpieczony.

Jakich produktów nie wyślesz kurierem do Danii?

Nie wszystkie produkty mogą znaleźć się w przesyłce do Danii. Szczegółowe informacje na temat wysyłki zagranicznej oraz lista towarów wyłączonych z przewozu dostępna jest na naszej stronie internetowej w zakładce Regulamin, pkt. III.

Cennik przesyłek do Danii:

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
144,18
348,67
553,05
1057,29
1561,87
2067,87
2574,46
3081,68

 

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 2 – 5 dni roboczych

Wymiary:  Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych) – liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.