Przewóz paczek do Austrii – nowy cennik

Nasze usługi kierujemy do wszystkich osób, które szukają profesjonalnej i jednocześnie taniej firmy, która zadba o bezpieczny przewóz paczek do Austrii. Z naszej oferty z powodzeniem może skorzystać zarówno firma, jak i osoba prywatna. W trosce o wygodę wszystkich Klientów nie wymagamy podpisywania umów i oferujemy atrakcyjny cennik wszystkich usług. Dzięki temu nasz tani kurier stanowi nie lada konkurencję dla innych firm z tej branży.

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
1,548,57
353,37
558,17
1062,97
1567,77
2072,57
2577,37
3082,17

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 2 – 4 dni robocze

Wymiary: Objętość wolumetryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych) – liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.

 

Na każdym etapie przewozu możesz kontrolować, gdzie znajduje się wysłany przez Ciebie towar. Posiadamy bowiem zaawansowany technologicznie system powiadomień, który na bieżąco informuje Klientów o lokalizacji przesyłki.

Poniżej mamy przyjemność przedstawić cennik naszych usług. Koszt usługi uzależniony jest od wagi konkretnej paczki wysyłanej do Austrii. Gwarantujemy, że transportowane przez nas zagraniczne przesyłki kurierskie docierają do celu szybko i bezpiecznie!

Szybka paczka do Austrii

Nasz kurier dostarczy Twoją paczkę do Austrii nie tylko tanio i bezpiecznie, ale również terminowo. Wiemy, jak ważny jest dla naszych Klientów czas realizacji przesyłki. Rozumiemy, że paczki muszą znaleźć się u swoich odbiorców w Austrii w możliwie jak najkrótszym czasie. Dlatego też podjęliśmy współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi w Unii Europejskiej, których doświadczenie i nowoczesne rozwiązania logistyczne gwarantują sprawne i szybkie dostarczanie paczek.

Standardowo nasz czas realizacji przesyłki do Austrii to od 2 do 4 dni roboczych. Paczki można wygodnie nadawać za pomocą naszego Portalu Wysyłkowego. Gdy już otrzymasz numer referencyjny dla swojego zlecenia, pozostaje jedynie dostarczenie paczki do naszej siedziby. Możesz to zrobić osobiście, za pośrednictwem poczty lub korzystając z usług firmy kurierskiej.

Chcesz monitorować swoją paczkę i być na bieżąco informowany o postępach realizacji swojego zlecenia? Umożliwi Ci to nasz nowoczesny system powiadomień i śledzenia przesyłek.

Tani kurier do Austrii

Twoja paczka do Austrii wcale nie musi być droga. Skorzystaj z naszych usług, a przekonasz się, jak tanie mogą być paczki do Austrii. Jak to możliwe? Umiejętnie połączyliśmy najwyższą jakość usług z niskimi cenami, opierając naszą działalność o współpracę ze sprawdzonymi operatorami logistycznymi oraz o zaawansowane rozwiązania informatyczne, logistyczne i organizacyjne. Efekt? Cennik, który z pewnością będzie dla Ciebie satysfakcjonujący.

Koszt nadania przesyłki do Austrii zależy od wagi paczki. Maksymalna jej waga to 30 kg, natomiast ilość paczek, jakie nadasz, pozostaje nieograniczona.

Dodatkowo przedsiębiorcom, którzy zdecydują się na stałą współpracę z nami, możemy zaoferować jeszcze korzystniejsze ceny. Niski koszt wysyłki towaru do Austrii to źródło Twojej przewagi konkurencyjnej!

Przesyłka kurierska do Austrii – o czym pamiętać?

Twoja paczka dotrze do Austrii szybko, w nienaruszonym stanie, sprawnie i tanio. Istotne jednak, aby przesyłka została odpowiednio spakowana i zabezpieczona na czas transportu. Jak poprawnie spakować paczkę, wypełnić wolne przestrzenie w kartonie oraz oznaczyć paczkę dowiesz się z przygotowanej przez nas instrukcji.

Swoją przesyłkę do Austrii możesz wygodnie nadać za pomocą naszego Portalu Wysyłkowego. Gdy otrzymasz już numer referencyjnego paczki, pozostanie jego umieszczenie w widocznym miejscu na paczce i dostarczenie paczki do naszej siedziby – osobiście, za pośrednictwem operatora pocztowego lub firmy kurierskiej.