Przesyłki na Słowację

Słowacja to popularna destynacja turystyczna. Przystępne ceny, smaczne lokalne wyroby oraz wspaniała przyroda sprawiają, że wiele osób decyduje się na wyjazd w tamte rejony. Niektórzy, oczarowani urokiem kraju, nawet tam zostają! Liczba osób polskiego pochodzenia zameldowanych na Słowacji sięga trzech tysięcy. Oprócz tego polskie firmy chętnie nawiązują współpracę z przedsiębiorcami zarejestrowanymi u naszego południowego sąsiada. To sprawia, że przesyłki kurierskie na Słowację cieszą się dużą popularnością.

Europaczka – Twój zaufany kurier do Słowacji

Zanim jednak wyślemy paczkę na Słowację, trzeba znaleźć zaufanego kuriera. Takim kurierem jest Europaczka! W naszej firmie staramy się spełniać wszystkie oczekiwania klientów – korzystając z naszych usług, mogą liczyć Państwo na rzetelność i niskie ceny. Oprócz tego nasi klienci mają możliwość monitorowania przesyłek międzynarodowych, co jest ogromnym udogodnieniem oraz pozwala na bieżąco śledzić pozycję paczki. Z usług Europaczki mogą korzystać osoby prywatne oraz firmy.

Paczki do Słowacji – niskie ceny i wysoka jakość usług

Jak już wspomnieliśmy, Europaczka oferuje swoim klientom wyjątkowo atrakcyjne ceny. Przykładowo koszt przesyłki na Słowację o wadze 30 kg wynosi jedynie 72,12 zł + VAT. Warto przy tym wspomnieć, że Słowacja to nie jedyny kraj na naszej liście. Za pośrednictwem Europaczki mogą Państwo wysłać przesyłkę do niemal każdego kraju w Unii Europejskiej! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – cennik przesyłek zagranicznych.

Cennik przesyłek do Słowacji:

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
139,94
342,97
546,84
1050,58
1554,63
2059,93
2565,74
3072,12

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 3 – 5 dni roboczych

Wymiary:  Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych) – liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.