Przesyłki na Słowację

Słowacja to popularna destynacja turystyczna. Przystępne ceny, smaczne lokalne wyroby oraz wspaniała przyroda sprawiają, że wiele osób decyduje się na wyjazd w tamte rejony. Niektórzy, oczarowani urokiem kraju, nawet tam zostają! Liczba osób polskiego pochodzenia zameldowanych na Słowacji sięga trzech tysięcy. Oprócz tego polskie firmy chętnie nawiązują współpracę z przedsiębiorcami zarejestrowanymi u naszego południowego sąsiada. To sprawia, że przesyłki kurierskie na Słowację cieszą się dużą popularnością.

Cennik przesyłek do Słowacji:

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
1,556,38
361,18
565,98
1070,78
1575,58
2080,38
2585,18
3089,98

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 3 – 5 dni roboczych

Wymiary:  Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych) – liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.

 

Europaczka – Twój zaufany kurier do Słowacji

Zanim jednak wyślemy paczkę na Słowację, trzeba znaleźć zaufanego kuriera. Takim kurierem jest Europaczka! W naszej firmie staramy się spełniać wszystkie oczekiwania klientów – korzystając z naszych usług, mogą liczyć Państwo na rzetelność i niskie ceny. Oprócz tego nasi klienci mają możliwość monitorowania przesyłek międzynarodowych, co jest ogromnym udogodnieniem oraz pozwala na bieżąco śledzić pozycję paczki. Z usług Europaczki mogą korzystać osoby prywatne oraz firmy.

Paczki do Słowacji – niskie ceny i wysoka jakość usług

Jak już wspomnieliśmy, Europaczka oferuje swoim klientom wyjątkowo atrakcyjne ceny. Przykładowo koszt przesyłki na Słowację o wadze 30 kg wynosi jedynie 72,30 zł + VAT. Warto przy tym wspomnieć, że Słowacja to nie jedyny kraj na naszej liście. Za pośrednictwem Europaczki mogą Państwo wysłać przesyłkę do niemal każdego kraju w Unii Europejskiej! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – cennik przesyłek zagranicznych.

Przesyłki na Słowację – tanie paczki

Niezależnie od tego, czy wysyłają Państwo na Słowację pojedynczą paczkę, czy ich większą ilość, indywidualnie, czy jako firma – w każdym przypadku możemy zagwarantować Państwu najlepsze ceny usług. Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami logistycznymi i współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami, z którymi udało nam się wynegocjować atrakcyjne stawki. Dlatego ceny proponowanych przez nas usług mogą być tak konkurencyjne.

W zestawie z niskimi cenami oferujemy wygodę nadania przesyłki za pośrednictwem naszego Portalu Wysyłkowego będącego integralną częścią naszej strony internetowej. Nadanie paczki na Słowację zajmuje zaledwie kilka chwil, jest naprawdę wygodne, a przy tym tanie!

Kurier z Polski do Słowacji

Wystarczy zaledwie kilka dni roboczych, aby Państwa paczka bezpiecznie dotarła pod wskazany adres w dowolnej miejscowości na Słowacji. Jednym z naszych priorytetów jest szybki czas realizacji przesyłek i absolutna terminowość w tym zakresie. Szanujemy Państwa czas. Jeśli więc interesuje Państwa naprawdę rzetelny, sprawny kurier realizujący transport paczek na Słowację – zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dodatkowo udostępniamy naszym Klientom możliwość śledzenia ich przesyłek – z dowolnego miejsce i o dowolnym czasie. Wystarczy użyć numeru zlecenia, który wpisany do systemu pozwoli monitorować aktualne położenie paczki i dostarczy informacji na temat etapu realizacji zlecenia.