Przesyłki do Luksemburga

Można by przypuszczać, że przesyłki do Luksemburga są niezwykle rzadkie i sporadycznie obsługiwane przez firmy kurierskie. Tymczasem w kraju tym mieszka coraz więcej Polaków, zazwyczaj przyjeżdżających tu do pracy. Przesyłane są więc głównie dokumenty firmowe, ale również komputery, odzież i sprzęt elektroniczny. Cena przesyłek do Luksemburga nie należy do najdroższych. Jednakże tanie paczki zagraniczne, to przesyłki wymiarowe i lekkie.

Cennik przesyłek do Luksemburga:

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
1,552,40
357,20
562,00
1066,80
1571,60
2076,40
2581,20
3086,00

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 2 – 4 dni robocze

Wymiary:  Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych) – liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.

Wysyłamy paczki do wybranych państw UE, sprawdź – cennik przesyłek zagranicznych.

 

Jak zapakować przesyłkę do Luksemburga?

Paczka do Luksemburga musi być przygotowana podobnie jak do każdego innego państwa. Warto dobrze zakleić karton wypakowany szczelnie i bez luzów.

Kurier do Luksemburga – zasady wysyłki

Do Luksemburga absolutnie nie możemy przesyłać tytoniu, paliwa lub oleju napędowego, dokumentów osobistych, futer i kości słoniowej, pornografii, alkoholu oraz skór. Oczywiście niedozwolone są żywe rośliny i zwierzęta, materiały wybuchowe i łatwopalne czy papiery wartościowe. Szczegółowa lista towarów wyłączonych z przewozu dostępna jest w naszym regulaminie.

Paczki i przesyłki kurierskie do Luksemburga

Kurier w relacji Polska – Luksemburg? Są Państwo we właściwym miejscu, aby sięgnąć po najkorzystniejszą usługę w tym zakresie. Tanią – bo współpracując z renomowanymi przewoźnikami na dużą skalę, wynegocjowaliśmy konkurencyjne stawki. Rzetelną, ponieważ zadbaliśmy o najwyższe standardy realizacji usług oraz nowoczesne zaplecze logistyczne. Państwa paczka do Luksemburga będzie w pełni bezpieczna i dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie. Terminową – gdyż wiemy, że na Państwa paczkę ktoś czeka, przesyłka zawiera ważne dokumenty lub też z innych powodów ważny jest szybki czas realizacji usługi kurierskiej. Dlatego Państwa przesyłka dotrze do Luksemburga w zaledwie kilka dni roboczych.

Paczka do Luksemburga – tanie paczki z Polski

Wystarczy spojrzeć na nasz cennik przesyłek do Luksemburga, aby szybko przekonać się, że korzystanie z naszych usług naprawdę się opłaca. To sprawny i bezpieczny transport paczek w konkurencyjnych cenach. A im w większej ilości i częściej wysyłane są paczki, tym atrakcyjniejszy cennik możemy Państwu zaproponować.

Niezależnie od tego, czy wysyłają Państwo paczki prywatne, czy firmowe, pojedyncze, czy zbiorcze – w każdym przypadku gwarantujemy bezpieczny transport w dobrej cenie. Państwa przesyłka dotrze pod wskazany adres w Luksemburgu w nienaruszonym stanie, w najkrótszym możliwym terminie. Szanujemy pieniądze i czas naszych Klientów.