Ekspresowa przesyłka na Węgry

Węgrzy słyną z sympatii do Polaków, a Polacy odwzajemniają te pozytywne emocje. Zresztą, kto nie zakochałby się w kraju tak pięknym, jak Węgry? Zwiedzanie Budapesztu i wypoczynek nad Balatonem to tylko jedne z licznych atrakcji, które Węgry mają do zaoferowania. Poza tym Węgry są dla Polski ważnym partnerem biznesowym, co sprawia, że wiele osób decyduje się na przeprowadzkę nad piękny modry Dunaj.

Przesyłki kurierskie na Węgry

Coraz większe zainteresowanie Węgrami sprawia, że również przesyłki kurierskie na trasie Polska – Węgry cieszą się dużym powodzeniem. Jeżeli interesuje Państwa wysłanie paczki na Węgry, zapraszamy do współpracy! Przesyłka zagraniczna wysłana za pośrednictwem Europaczki dotrze na miejsce w przeciągu 3 do maksymalnie 5 dni roboczych!

Europaczka – dostawy na terenie całej Unii Europejskiej

Doskonały serwis i szybkie terminy realizacji zleceń to nie wszystko, co mamy Państwu do zaoferowania. Oprócz tego w Europaczce mogą zaskoczyć również wyjątkowo konkurencyjne ceny. Ceny dostaw na Węgry zaczynają się już od 39,85 zł + VAT za najlżejszą przesyłkę! Jeżeli interesuje Państwa przesyłka do Węgier lub innego kraju Unii Europejskiej, zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dostępnymi na naszej stronie internetowej – cennik przesyłek zagranicznych.

Cennik przesyłek na Węgry:

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
1,542,10
346,90
551,70
1056,50
1561,30
2066,10
2570,90
3075,70

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 3 – 5 dni roboczych

Wymiary:  Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych) – liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.