Paczki na Słowenię

Słowenia to wyjątkowy kraj mieszczący się na styku dwóch różnych kultur. Z jednej strony można dostrzec w nim słowiańską fantazję, z drugiej – na każdym kroku widać tam wpływy tradycji śródziemnomorskich. Ta oryginalna mieszanka w połączeniu z pięknym wybrzeżem sprawia, że Słowenia cieszy się coraz większą popularnością jako kierunek wakacyjny. Zwłaszcza że ceny wciąż są tam bardziej przystępne niż we Włoszech – jej bliskiego sąsiada. Słowenia to również kraj, z którym Polscy przedsiębiorcy chętnie nawiązują stosunki gospodarcze i ekonomiczne. Dlatego przesyłki na trasie Polska – Słowenia cieszą się dużym zainteresowaniem!

Ekspresowe przesyłki z Polski do Słowenii

Interesuje Państwa wysłanie paczki do Słowenii? Jeśli tak, zachęcamy do skorzystania z naszych usług! W Europaczce obsługujemy również ten kierunek. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę i szybką dostawę oraz profesjonalne podejście naszych doświadczonych pracowników. To jeden z kierunków, sprawdź dodatkowo – cennik przesyłek zagranicznych.

Współpraca z Europaczką – kurier do Słowenii

Decydując się na współpracę z Europaczką, mogą mieć Państwo pewność, że przesyłka dotrze na miejsce szybko i w idealnym stanie. Paczki do Słowenii doręczamy w przeciągu 3 do maksymalnie 7 dni roboczych. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Znajdą tam Państwo szczegółowe wytyczne dotyczące cen oraz minimalnych i maksymalnych wymiarów przesyłek międzynarodowych.

Cennik przesyłek do Słowenii:

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
1,545,34
350,14
554,94
1059,74
1564,54
2069,34
2574,14
3078,94

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 3 – 7 dni roboczych

Wymiary: Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych) – liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.