Cennik – kurier do Łotwy

Paczka na Łotwę? Szybko, bezpiecznie, wygodnie i w najlepszej cenie nadasz swoją przesyłkę, korzystając z naszych usług! Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi przewoźnikami, dlatego możemy zapewnić Cię o terminowym i sprawnym transporcie, a Twoja paczka dotrze na Łotwę w nienaruszonym stanie. Zastanawiasz się, ile kosztuje wysyłka paczek na Łotwę? Poznaj nasz cennik, a przekonasz się, że przesyłka może być naprawdę tania!

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
1,559,02
363,82
568,62
1073,42
1578,22
2083,02
2587,82
3092,62

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Ważne informacje: przesyłka do Łotwy

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 4 – 7 dni roboczych

Wymiary:  Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych) – liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.

dowiedz się więcej o: https://www.europaczka.pl/pakowanie/.

 

Kurier z Polski na Łotwę – najlepsze ceny

Wysyłka paczek na Łotwę, jaką realizujemy, współpracując z renomowanymi operatorami logistycznymi, to nie tylko sprawny, terminowy transport, ale także atrakcyjne ceny. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz nowoczesne rozwiązania organizacyjne i logistyczne pozwalają nam na precyzyjne dostosowanie oferty do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów – indywidualnych oraz przedsiębiorców. Dzięki temu proponowane przez ceny za paczki dostarczane na Łotwę mogą być tak konkurencyjne. Sprawdzony kurier na Łotwę to najlepsze rozwiązanie, aby Twoja przesyłka – prywatna lub firmowa – dotarła do łotewskiego adresata. Jeśli podejmiesz z nami współpracę, będzie to rozwiązanie także korzystne finansowo.

Ekspresowa dostawa przesyłki / paczki na Łotwę

Szanujemy Twój czas. Wiemy też, jak istotne jest sprawne i terminowe dostarczenie przesyłki, której oczekują Twoi bliscy na Łotwie, czy też Twój łotewski kontrahent. Dlatego współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi przewoźnikami międzynarodowymi, których doświadczenie i rozwiązania logistyczne pozwalają na ekspresowe dostawy w dowolne miejsca na Łotwie. Korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność, że Twoja przesyłka dotrze na czas.

Wystarczy, że dostarczysz do nas swoją paczkę (osobiście, za pośrednictwem dowolnej firmy kurierskiej lub operatora pocztowego), a my zadbamy o to, aby ekspresowo dotarła ona do swojego adresata na Łotwie.

Bezpiecznie dostarczymy Twoją przesyłkę na Łotwę

Każdy współpracujący z nami międzynarodowy kurier to gwarancja solidności i rzetelności realizowanych usług. Dlatego możesz być spokojny o swoją przesyłkę, która bezpiecznie, w nienaruszonym stanie dotrze na Łotwę. Co więcej, swoje paczki możesz mieć stale “na oku”. Monitoring przesyłek – z dowolnego miejsca i o dowolnej porze – umożliwia nasz zaawansowany system śledzenia paczek. Wystarczy, że podasz numer swojej przesyłki, a natychmiast uzyskasz informację o jej aktualnym położeniu.