Przesyłki, paczki do Belgii – cennik

Oferowane przez nas usługi obejmują całą Unię Europejską – w tym również Belgię. Przewozimy paczki za granicę i przesyłki kurierskie od wielu lat, dzięki czemu możemy zaproponować korzystny dla naszych Klientów cennik. Nasze tanie usługi wyróżnia profesjonalizm i szybkość realizacji. Dzięki temu do swojej dyspozycji masz usługi firmy, która jednocześnie dotrzymuje terminów oraz przykłada wielką wagę do jakości realizowanych działań. Udowadniamy, ze tani kurier oferuje nie tylko najlepsze ceny, ale również cechuje się profesjonalizmem.

Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Nasza oferta to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, które wysyłają paczki nie tylko w naszym kraju, ale również w granicach Unii Europejskiej.

Przewozimy przesyłki o wadze do 30 kg. Poniżej znajdziesz szczegółowe koszty naszych usług w przypadku wysyłki paczki do Belgii.

 

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
1,557,68
362,48
567,28
1072,08
1576,88
2081,68
2586,48
3091,28

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 2 – 4 dni robocze

Wymiary:  Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych). Liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.

 

Kurier z Polski do Belgii – współpracuj z najlepszymi

Jeśli oczekujesz, że Twoja przesyłka dotrze do Belgii sprawnie, bezpiecznie i terminowo, a do tego cena nadania paczki będzie naprawdę konkurencyjna – po prostu skorzystaj z naszych usług. Współpracujemy jedynie z renomowanymi przewoźnikami z bogatym doświadczeniem w międzynarodowym transporcie rzeczy. Każdy kurier to tutaj gwarancja rzetelności, solidności i profesjonalizmu. W ten sposób nasi Klienci zyskują pewność, że ich przesyłki dotrą do Belgii w nienaruszonym stanie i w ustalonym terminie. A wysyłka paczek do Belgii nie będzie ich wcale dużo kosztować.

Jeśli nadajesz przesyłki do Belgii – prywatne lub firmowe – rzetelny kurier będzie tutaj najlepszym rozwiązaniem. Podejmij z nami współpracę, a wysyłka paczek do rodziny, przyjaciół, czy kontrahenta w Belgii stanie się prosta, szybka i tania.

Ekspresowe paczki do Belgii

Zależy Ci na tym, aby Twoja przesyłka dotarła jak najszybciej do Belgii? Doskonale trafiłeś! Nasze rozwiązania organizacyjne oraz współpraca z solidnymi operatorami logistycznymi to Twoja pewność, że paczka dotrze na miejsce sprawnie i w najkrótszym możliwym terminie. Szanujemy Twój czas.

Niezależnie od tego, czy wysyłasz paczkę do rodziny w Belgii, czy też nadajesz przesyłkę firmową do belgijskiego partnera biznesowego, czas realizacji wysyłki z pewnością ma dla Ciebie duże znaczenie. Zadbaliśmy o to, aby był ekspresowy. Co więcej, możesz być zupełnie spokojny o swoje przesyłki do Belgii. Solidność przewoźników oraz ich profesjonalizm w połączeniu z zaawansowanym systemem śledzenia przesyłek, jaki udostępniamy naszym Klientom (możesz monitorować swoją przesyłkę na bieżąco) to właśnie gwarancja Twojego spokoju.

Paczka do Belgii – tania wysyłka kurierem

Kurier do Belgii nie musi wcale dużo kosztować. Wystarczy, że spojrzysz na nasz cennik, a przekonasz się, jak tania może być Twoja paczka do Belgii. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz korzystne warunki współpracy najlepszymi operatorami logistycznymi, pozwoliły nam stworzyć konkurencyjną ofertę i zaproponować naszym Klientom ceny, które będą dla nich z pewnością satysfakcjonujące.