Paczki do Czech

Czechy są jednym z naszych najbliższych sąsiadów. Wiele osób z południowej Polski ma tam rodzinę, dlatego przesyłki do Czech wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. To niemal codzienność dla naszej firmy. Również ilość paczek biznesowych do tego kraju wzrasta z roku na rok. Dokładamy więc starań, aby doręczenia przesyłek były szybkie, a koszty usługi tanie i zachęcające.

Koszty przesyłki do Czech

Z uwagi na niewielką odległość Polski od Czech, ceny przesyłek kurierskich nie są wygórowane. Najmniejszą paczkę nadasz już od 38 zł, z kolei koszt wysłania paczki o większej wadze w naszej ofercie jest zdecydowanie korzystniejszy, niż u konkurencji.

Podstawą jest technika pakowania

Paczka do Czech powinna być odpowiednio zapakowana. Przede wszystkim wewnątrz kartonu nie powinno być żadnych luzów. Wszystko powinno być zabezpieczone przed uszkodzeniem. Karton najlepiej zakleić mocną taśmą, a do zabezpieczenia przesyłki międzynarodowej wewnątrz użyć folii bąbelkowych, styropianu i dodatkowych tekturowych przekładek. Szczegóły dotyczące pakowania znajdą Państwo na naszej stronie https://www.europaczka.pl/pakowanie/.

Czego nie prześlesz do Czech?

Na pewno nie prześlesz do sąsiadów broni. Możesz mieć również kłopot z przesłaniem towarów uznanych za niebezpieczne lub nawet opakowań po tych towarach. Lista towarów wyłączonych z przewozu dostępna jest na naszej stronie internetowej w zakładce Regulamin, pkt. III.

 

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
138,32
340,77
544,44
1047,99
1551,83
2056,86
2562,38
3068,43

 

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 2 – 5 dni roboczych

Wymiary:  Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych) – liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.