Paczki do Czech

Czechy są jednym z naszych najbliższych sąsiadów. Wiele osób z południowej Polski ma tam rodzinę, dlatego przesyłki do Czech wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. To niemal codzienność dla naszej firmy. Również ilość paczek biznesowych do tego kraju wzrasta z roku na rok. Dokładamy więc starań, aby doręczenia przesyłek były szybkie, a usługi tanie i zachęcające.

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
1,547,92
352,72
557,52
1062,32
1567,12
2071,92
2576,72
3081,52

 

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 2 – 5 dni roboczych

Wymiary:  Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych) – liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.

 

Koszty przesyłki do Czech

Z uwagi na niewielką odległość Polski od Czech, ceny przesyłek kurierskich nie są wygórowane. Najmniejszą paczkę nadasz już od 39,85 zł, z kolei koszt wysłania paczki o większej wadze w naszej ofercie jest zdecydowanie korzystniejszy, niż u konkurencji.

Za przesyłki o masie 30 kg zapłacisz jedynie 68,60 zł. Oznacza to, że w bardzo wielu przypadkach skorzystanie z naszych usług jest o wiele bardziej opłacalne, niż szukanie innych metod dostarczenia paczki. Co więcej, w Europaczce umożliwiamy dodatkowo wysyłkę paczki zbiorczej do naszej sortowni. Tego rodzaju przesyłka pozwala na znaczne obniżenie całkowitych kosztów przesyłki. Warto również zapoznać się z naszą ofertą do firm, która jest bardzo korzystna zarówno dla dużych, jak i małych przedsiębiorców. Oprócz tego stali Klienci mogą liczyć na preferencyjne warunki.

paczka do Czech – czego nie prześlesz?

Wysyłając paczkę, zwracaj szczególną uwagę na to, jakie towary można przesyłać. W ten sposób unikniesz wiele stresu i nieprzyjemności związanych z transportem. Czego bezwzględnie nie może zawierać paczka do Czech? Na pewno nie prześlesz do sąsiadów broni. Paczka nie może także zawierać towarów uznanych za niebezpieczne lub nawet opakowań po tych towarach.

Oprócz tego w Europaczce nie podejmujemy się przewozu takich artykułów jak alkohol, leki, żywność, przedmioty o dużej wartości czy ważne dokumenty, na przykład papiery wartościowe i certyfikaty. Lista towarów wyłączonych z przewozu dostępna jest na naszej stronie internetowej w zakładce Regulamin, pkt. III. Koniecznie zapoznaj się z nią, zanim postanowisz skorzystać z naszych usług!

Polecany tani kurier do Czech

Współpracujemy z najlepszymi operatorami logistycznymi na rynku przewozowym, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja paczka trafi w dobre ręce. Umowy z różnymi podwykonawcami sprawiają także, że możemy utrzymać preferencyjne ceny przy wyjątkowo wysokich standardach obsługi Klienta.

Każda osoba korzystająca z wysyłki za pośrednictwem Europaczki otrzymuje od nas możliwość śledzenia pozycji paczki. Dzięki temu przez cały czas wiesz, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Poza tym samo nadanie paczki jest bardzo łatwe i intuicyjne. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie. Jeżeli interesuje Cię tani kurier do Czech, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!