Paczki do Holandii – cennik

Holandia – kraj serów, tulipanów, pięknej architektury i życzliwych ludzi. Urok kraju oraz dobra sytuacja ekonomiczna Holandii, a także rynek pracy przyjazny Polakom sprawiają, że sporo naszych rodaków decyduje się na emigrację w to ciekawe miejsce. Pewnie dlatego wysyłka paczek pocztowych do Holandii cieszy się sporym zainteresowaniem. Ile kosztuje przesyłka oraz jakie są maksymalne wymiary i waga paczki, którą możemy przesłać?

WAGA
(do kg)
Cena
(PLN*)
1,549,91
354,71
559,51
1064,31
1569,11
2073,91
2578,71
3083,51

* do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Orientacyjny czas dostarczenia** ok. 2 – 4 dni robocze

Wymiary:  Objętość wolumeryczna: min 15cm x 11cm x 1cm; max 120cm x 60cm x 60cm;

Waga: Max waga 30kg

**Czas dostarczenia (dni roboczych) – liczony od momentu wysłania przesyłki z siedziby Europaczki.

 

Paczka do Holandii – ile to kosztuje?

Ceny przesyłek do Holandii zaczynają się od 39,85 zł za przesyłkę do 1kg + VAT i kończą na 68,60 zł + VAT za 30 kilogramów. To sprawia, że nadanie przesyłki jest wyjątkowo atrakcyjnym rozwiązaniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę ceny biletów lotniczych i limity bagażowe przewoźników, które rzadko przekraczają 23 kilogramy! Poza tym korzystając z usług Europaczki możesz również liczyć na wyjątkowo szybki czas dostarczenia przesyłki – paczki do Holandii możemy doręczyć nawet w trzy dni robocze!

Nietrudno przy tym zauważyć, że im cięższa paczka do Holandii, tym bardziej opłaca się jej wysyłka. Warto wziąć to pod uwagę, planując nadanie przesyłki. Obliczając cenę za wysyłkę paczki do Holandii, musimy wziąć pod uwagę nie tylko jej wagę, ale także wymiary. Szczegółowe informacje na temat ewentualnych dopłat znajdziesz w zakładce “Cennik”.

Przesyłka do Holandii – wymiary

Nadając paczkę do Holandii, pamiętaj o tym, że powinna mieć ona odpowiednie wymiary. Minimalna objętość wolumetryczna przesyłki zagranicznej nie może wynosić mniej niż 15 cm x 11 cm x 1 cm, a maksymalna więcej niż 120 cm x 60 cm x 60 cm. Warto o tym pamiętać, żeby uniknąć ewentualnych problemów podczas nadawania paczki i związanych z tym potencjalnych opóźnień.

Żeby mieć pewność, że Twoja przesyłka do Holandii dotarła w nienaruszonym stanie, zadbaj o jej odpowiednie opakowanie. Wybierz solidny karton, odporny na działanie wilgoci i odkształcenia, a także zadbaj o zabezpieczenie przesyłki poprzez wypełnienie wolnych przestrzeni w pudle.

Tani kurier do Holandii

W firmie Europaczka staramy się udowodnić, że kurier do Holandii wcale nie musi być drogi. W tym celu oferujemy naszym Klientom narzędzia i rozwiązania, dzięki którym mogą znacznie obniżyć koszty wysyłki. Jednym z takich ułatwień jest możliwość nadania paczki zbiorczej do naszej sortowni. Na konkurencyjność proponowanych przez nas cen przekłada się również to, że korzystamy z usług kilku operatorów logistycznych.

Niska cena nie oznacza jednak niższej jakości usług! Nasi Klienci wysyłający przesyłki do Holandii oraz innych krajów unii Europejskiej mieli okazję przekonać się, że współpraca z nami to prawdziwa przyjemność. Przystępne koszty transportu, możliwość śledzenia przesyłki, a także krótki czas dostarczenia paczki to tylko niektóre z naszych zalet.

Sprawdź także całą ofertę EuroPaczka.pl: przesyłki międzynarodowe cennik